Realizowane projekty:

Strona internetowa dla restauracji Wybitna No.1

Restauracja Wybitna No.1, to nowy punkt na gastronomicznej mapie Katowic. Restauracja oferuje śniadania, obiady, lunche oraz serwuje pomysłowe drinki!

Restauracja swoją ofertę głównie kieruje do pracowników pobliskich biurowców, a później można wpaść na bifor przed nocnym wypadem na kluby. 

Potrzeby klienta

Właściciele Restauracji Wybitna No.1 w Katowicach potrzebowali strony internetowej dopasowanej do przygotowanego wcześniej przez Klienta brandu. Strona internetowa powinna spełniać przede wszystkim funkcję informacyjną: dane kontaktowe do restauracji, menu, opis działalności.

Realizacja

Została przygotowana na potrzeby Klienta strona internetowa w stylu one-page website. Zgodnie z potrzebami klienta strona internetowa, to miejsce gdzie Gość restauracji znajdzie informacje o: menu restauracji, lokalizacji i godzin pracy, a także galerię zdjęć. 

Odnośniki

strona internetowa: wybitna.com

W skrócie:

Dzięki temu, że mogłem już od samego początku współpracować z właścicielami Restauracji No. 1 w Katowicach, zadbałem o: stronę internetową restauracji, pozycjonowanie SEO, obecność restauracji w wyszukiwanych lokalnych.

Udostępnij dalej

zapytaj o rozwiązania dla Twojego biznesu