Realizowane projekty:

Pozycjonowanie lokalne -Rstauracja Wybitna No.1

Restauracja Wybitna No.1, to nowy punkt na gastronomicznej mapie Katowic. Restauracja oferuje śniadania, obiady, lunche oraz serwuje pomysłowe drinki!
Restauracja swoją ofertę kieruje przede wszystkim do pracowników pobliskich biurowców, a później można wpaść na bifor przed nocnym wypadem na kluby.

Potrzeby

Właściciele restauracji Wybitna No.1 w Katowicach, chcieli skutecznie zaistnieć w Google Maps za pośrednictwem Google Moja Firma. Co umożliwi restauracji dotarcie do nowej grupy odbiorców, a także na umocnienie wiarygodności i rozpoznawalności. 

Realizacja

W Google Moja Firma została utworzona wizytówka restauracji. Wizytówkę uzupełniono treściami przygotowanymi przy współpracy z Klientem. Finalnie udało się pomyślnie przejść przez proces weryfikacji, a także zdobyć pierwsze pozytywne recenzje!

Odnośniki

Google Moja Firma: Restauracja Wybitna No.1

W skrócie:

Dzięki temu, że mogłem już od samego początku współpracować z właścicielami Restauracji No. 1 w Katowicach, zadbałem o: stronę internetową restauracji, pozycjonowanie SEO, obecność restauracji w wyszukiwanych lokalnych.

Udostępnij dalej

zapytaj o rozwiązania dla Twojego biznesu